O mnie

Moje zdjęcie
Szczęśliwa posiadaczka dwóch wspaniałych rąk, które w duecie z kreatywnością potrafią działać cuda. Dziergają, szyją, kleją, wiercą, szlifują, tną, malują, rysują a w między czasie pomagają w codziennych obowiązkach. Jestem z nich dumna i z zadowoleniem chwalę się tym co wychodzi spod mojej ręki.

sobota, 1 września 2012

Baby boom 2


Szydełkowe czapeczki i buciki dla dzieci już były. Ale nie było ich w zestawieniu z "bolerkiem". Co ja się naszukałam wzoru na bolerko. Przewertowałam tonę gazet i nigdzie nie znalazłam odpowiedniego wzoru. Aż w końcu zdesperowana, zaczęłam przeglądać archiwum ulubionych blogów. I cud, olśnienie, zesłanie. Bo oto tutaj znalazłam wzór prosty a jakże uroczy. Zainspirowana nim lekko go zmodyfikowałam aby bardziej spełniał moje "wymogi". I powstało małe, białe, słodkie bolerko dla cudownej dziewczynki, która urodziła się półtora miesiąca przed czasem. Wszystkie elementy zrobione są tak trochę "na zapas" czyli, że są troszkę większe, dlatego mam nadzieję, że będą jej służyły.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.