Tak dawno mnie tu nie było, że prawie zapomniałam jak się dodaje nowego posta. Odwiedziny na "starych śmieciach". Nie będę pisać, że wrócę i będę regularnie zamieszczać noty. I tak z tych obietnic przeważnie nic nie wychodzi. Postaram się bywać tu tak często jak tylko się da. Bo ostatnio zatęskniłam za tym. Za pisaniem, wstawianiem zdjęć. Dziś na pierwszy rzut dodam serię czapeczek dla małych dziewczynek.Seria w większości jakże bliska memu sercu.
O mnie
- Puchacz
- Szczęśliwa posiadaczka dwóch wspaniałych rąk, które w duecie z kreatywnością potrafią działać cuda. Dziergają, szyją, kleją, wiercą, szlifują, tną, malują, rysują a w między czasie pomagają w codziennych obowiązkach. Jestem z nich dumna i z zadowoleniem chwalę się tym co wychodzi spod mojej ręki.
wtorek, 4 marca 2014
Stare śmieci
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)










Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.