Post ten powinien być publikowany w okolicach września z racji prezentowanej w nim mojej pracy :) Ale niedawno u nas skończyły się ferie więc dzieciaki powinny z zapałem znów wrócić do nauki. Poza tym idzie wiosna i trzeba sobie uprzyjemniać zeszyty żeby się lżej uczyło i poprawiało oceny. A uprzyjemnić można sobie to owijaczem na zeszyt :) Z mądrą sową albo wiosennymi kwiatuszkami :)





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.