Dawno, baaaaardzo dawno mnie tu nie było. No ale...coś kosztem czegoś. Przygotowania świąteczne, praca, szkoła, wycieczki do stolicy, potem sesja, egzaminy i nawet nie wiem kiedy pierwsze dwa miesiące 2013 roku minęły. Od grudnia zajmowałam się przeróżnymi rzeczami- tutaj teraz wstawię tylko garstkę zdjęć z efektami pracy. Resztę obiecuję nadrobić w najbliższym czasie. A teraz już o tym co było. Bo było:
Tadam:
Samochodowo
Prezentowo
Kulinarnie
Dziergająco
Szyjąco
I szkolnie :)
Na tym zdjęciu jest moja wizja obrazu P. Picasso "Panny z Awinionu"Tadam:


















