O mnie

Moje zdjęcie
Szczęśliwa posiadaczka dwóch wspaniałych rąk, które w duecie z kreatywnością potrafią działać cuda. Dziergają, szyją, kleją, wiercą, szlifują, tną, malują, rysują a w między czasie pomagają w codziennych obowiązkach. Jestem z nich dumna i z zadowoleniem chwalę się tym co wychodzi spod mojej ręki.

środa, 5 marca 2014

Oprawianie w przyjemność :)

Post ten powinien być publikowany w okolicach września z racji prezentowanej w nim mojej pracy :) Ale niedawno u nas skończyły się ferie więc dzieciaki powinny z zapałem znów wrócić do nauki. Poza tym idzie wiosna i trzeba sobie uprzyjemniać zeszyty żeby się lżej uczyło i poprawiało oceny. A uprzyjemnić można sobie to owijaczem na zeszyt :) Z mądrą sową albo wiosennymi kwiatuszkami :)





wtorek, 4 marca 2014

Stare śmieci

Tak dawno mnie tu nie było, że prawie zapomniałam jak się dodaje nowego posta. Odwiedziny na "starych śmieciach". Nie będę pisać, że wrócę i będę regularnie zamieszczać noty. I tak z tych obietnic przeważnie nic nie wychodzi. Postaram się bywać tu tak często jak tylko się da. Bo ostatnio zatęskniłam za tym. Za pisaniem, wstawianiem zdjęć. Dziś na pierwszy rzut dodam serię czapeczek dla małych dziewczynek.Seria w większości jakże bliska memu sercu.

















































 Czapeczki są moją kilkudniową fantazją na temat sówek i myszki Minnie :) Nie robiłam ich z żadnego schematu. Wzór brał się z głowy, a w zależności od tego na jaki wiek miała być czapeczka to albo dodawałam słupki albo odejmowałam :) Zaczynałam od 16 słupków w jednym oczku a potem już szło "na oko". W trakcie pracy jest jeszcze fioletowa sówka i kolejna Minnie :) Ja kończę na dziś i pozdrawiam :)