O mnie

Moje zdjęcie
Szczęśliwa posiadaczka dwóch wspaniałych rąk, które w duecie z kreatywnością potrafią działać cuda. Dziergają, szyją, kleją, wiercą, szlifują, tną, malują, rysują a w między czasie pomagają w codziennych obowiązkach. Jestem z nich dumna i z zadowoleniem chwalę się tym co wychodzi spod mojej ręki.

środa, 25 kwietnia 2012

Ciepło - zimno


Zimno            Ciepło
Z przewagą zimna...A ja już chcę ciepłej wiosny, kopania w ziemi na działce, zapachu koszonej trawy i słooooooooooooooooooooooooooooooońca !! Poproszę :)

piątek, 20 kwietnia 2012

Coś optymistycznego

Ponieważ pogoda ostatnio nie rozpieszcza...Ciągle szaro i pochmurno a chciałoby się już słońca, ciepła, podmuchu lekkiego wietrzyku na twarzy. Zieleń od razu ma inny odcień i świat się wydaje weselszy. Więcej się chce, robota sprawniej idzie. Zaczęłam szukać słońca gdzie indziej. Piękne, żywe kolory jakie kojarzą mi się z późną wiosną i z latem. Szukam ich w ubraniach, w dodatkach, w jedzeniu. I wcinam barwne surówki, ubieram się w miętowe odcienie fotografuję słońce przebłyskujące zza chmur  i dziergam cytrynowe kolczyki :)



Powiedzcie, czy nie nastawiają Was optymistycznie takie kolory ? :)
A to moje kolczyki:

Dobranoc :)


sobota, 14 kwietnia 2012

Mała słodycz do kawki

W ramach nadrabiania zaległości pochwalę się jeszcze "zajączkami" jakie trafiły do moich znajomych i do kilku zaprzyjaźnionych osób. Taki komplecik malutkich serwetek, w sam raz do podłożenia pod filiżankę. Myślę, że tak podaną kawę sama bym z chęcią spożyła...



Mój wielki powrót :)

Wracam po długiej nieobecności. To, że mnie tu nie było wcale nie znaczy, że sobie leniuchowałam w kwestii twórczej. Przeciwnie, właśnie dlatego, że próbowałam pogodzić tworzenie z pracą, codziennymi obowiązkami i jeszcze przygotowaniami świątecznymi nie mogłam tu zaglądać. Nie miałam już czasu...Niestety...Teraz nadrobię zaległości i chociaż w małej części pokażę moje pisanki, z których jestem dumna :) W tym roku dzieliły się one na kilka grup. Pisanki z wywiercanymi dziurkami: pisanki decoupage i pisanki z wyciskanymi motywami roślinnymi. Ostatnia grupa to pomieszanie wszystkich innych grup. Przyznajcie, że prezentowały się cudnie. Nie zrobiłam zdjeć wszystkim jajom. Niektóre się powtarzały. Mam kilka wybrańców i nimi pozostaje mi się pochwalić :) Oto one, obiecane GĘSIE JAJA :D