O mnie
- Puchacz
- Szczęśliwa posiadaczka dwóch wspaniałych rąk, które w duecie z kreatywnością potrafią działać cuda. Dziergają, szyją, kleją, wiercą, szlifują, tną, malują, rysują a w między czasie pomagają w codziennych obowiązkach. Jestem z nich dumna i z zadowoleniem chwalę się tym co wychodzi spod mojej ręki.
piątek, 18 maja 2012
poniedziałek, 14 maja 2012
czwartek, 10 maja 2012
Poncho
W ostatnim czasie spod mojej ręki wyszło jeszcze malutkie poncho dla cukierkowej Zosi. Bardzo mi się spodobało, bo tak słodko wygląda takie malutkie i różowe w dodatku. Robi się je strasznie szybko. Trzy godzinki i gotowe. Dlatego też planuję zrobić jeszcze parę takich i sprezentować je kilku zaprzyjaźnionym młodym damom ;) A poncho Zosi zostało powieszone na wieszaku, który zrobił mój dziadek dla mojego wujka, gdy ten chodził do przedszkola. Dziś wujek jest po 40-stce a wieszak nadal w świetnej formie. Nie ma to jak solidne, robione z sercem rękodzieło. Miłego dnia :)
Moje cukiereczki
Czas się wreszcie tu pojawić :) Piękna pogoda nie zachęca do tego żeby siedzieć w domu i tak jakoś nie za często mi po drodze do komputera. Ale...Ostatnio zrobiłam coś, co mnie wyjątkowo zachwyciło więc wrzucam foteczki żeby mogło zachwycić i Was. Są to mega super słodkie kolczyki z filcu z małymi kokardkami i koralikami w kropeczki. Dziś planuję zamówić filc w wakacyjnych odcieniach mięty, cytryny, arbuza i zrobić mnóstwo moich "cukiereczków".
A teraz zmykam zamawiać nowy filc :) Pozdrowienia dla odwiedzających :)
A teraz zmykam zamawiać nowy filc :) Pozdrowienia dla odwiedzających :)
Subskrybuj:
Posty (Atom)









































