O mnie

Moje zdjęcie
Szczęśliwa posiadaczka dwóch wspaniałych rąk, które w duecie z kreatywnością potrafią działać cuda. Dziergają, szyją, kleją, wiercą, szlifują, tną, malują, rysują a w między czasie pomagają w codziennych obowiązkach. Jestem z nich dumna i z zadowoleniem chwalę się tym co wychodzi spod mojej ręki.

poniedziałek, 14 maja 2012

Moje cukiereczki cd :))

Są bardzo kolorowe, bardzo słodkie, bardzo dziewczęce i bardzo letnie :) I każdy chce mieć parę cukiereczków :) Więc tonę w stertach filcu, tasiemkach, koralikach i lakierach. I kocham w tym tonąć !! Proszę, podziwiajcie :))

                                

















czwartek, 10 maja 2012

Poncho

W ostatnim czasie spod mojej ręki wyszło jeszcze malutkie poncho dla cukierkowej Zosi. Bardzo mi się spodobało, bo tak słodko wygląda takie malutkie i różowe w dodatku. Robi się je strasznie szybko. Trzy godzinki i gotowe. Dlatego też planuję zrobić jeszcze parę takich i sprezentować je kilku zaprzyjaźnionym młodym damom ;) A poncho Zosi zostało powieszone na wieszaku, który zrobił mój dziadek dla mojego wujka, gdy ten chodził do przedszkola. Dziś wujek jest po 40-stce a wieszak nadal w świetnej formie. Nie ma to jak solidne, robione z sercem rękodzieło. Miłego dnia :)



Moje cukiereczki

Czas się wreszcie tu pojawić :) Piękna pogoda nie zachęca do tego żeby siedzieć w domu i tak jakoś nie za często mi po drodze do komputera. Ale...Ostatnio zrobiłam coś, co mnie wyjątkowo zachwyciło więc wrzucam foteczki żeby mogło zachwycić i Was. Są to mega super słodkie kolczyki z filcu z małymi kokardkami i koralikami w kropeczki. Dziś planuję zamówić filc w wakacyjnych odcieniach mięty, cytryny, arbuza i zrobić mnóstwo moich "cukiereczków". 





A teraz zmykam zamawiać nowy filc :) Pozdrowienia dla odwiedzających :)