Czas się wreszcie tu pojawić :) Piękna pogoda nie zachęca do tego żeby siedzieć w domu i tak jakoś nie za często mi po drodze do komputera. Ale...Ostatnio zrobiłam coś, co mnie wyjątkowo zachwyciło więc wrzucam foteczki żeby mogło zachwycić i Was. Są to mega super słodkie kolczyki z filcu z małymi kokardkami i koralikami w kropeczki. Dziś planuję zamówić filc w wakacyjnych odcieniach mięty, cytryny, arbuza i zrobić mnóstwo moich "cukiereczków".
A teraz zmykam zamawiać nowy filc :) Pozdrowienia dla odwiedzających :)
A teraz zmykam zamawiać nowy filc :) Pozdrowienia dla odwiedzających :)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.