O mnie

Moje zdjęcie
Szczęśliwa posiadaczka dwóch wspaniałych rąk, które w duecie z kreatywnością potrafią działać cuda. Dziergają, szyją, kleją, wiercą, szlifują, tną, malują, rysują a w między czasie pomagają w codziennych obowiązkach. Jestem z nich dumna i z zadowoleniem chwalę się tym co wychodzi spod mojej ręki.

czwartek, 21 lutego 2013

M&M czyli poświąteczny Misz&Masz zaległości

Dawno, baaaaardzo dawno mnie tu nie było. No ale...coś kosztem czegoś. Przygotowania świąteczne, praca, szkoła, wycieczki do stolicy, potem sesja, egzaminy i nawet nie wiem kiedy pierwsze dwa miesiące 2013 roku minęły. Od grudnia zajmowałam się przeróżnymi rzeczami- tutaj teraz wstawię tylko garstkę zdjęć z efektami pracy. Resztę obiecuję nadrobić w najbliższym czasie. A teraz już o tym co było. Bo było:

Samochodowo








Prezentowo



Kulinarnie



Dziergająco





Szyjąco




I szkolnie :)
Na tym zdjęciu jest moja wizja obrazu P. Picasso "Panny z Awinionu"
Tadam: