O mnie

Moje zdjęcie
Szczęśliwa posiadaczka dwóch wspaniałych rąk, które w duecie z kreatywnością potrafią działać cuda. Dziergają, szyją, kleją, wiercą, szlifują, tną, malują, rysują a w między czasie pomagają w codziennych obowiązkach. Jestem z nich dumna i z zadowoleniem chwalę się tym co wychodzi spod mojej ręki.

piątek, 20 kwietnia 2012

Coś optymistycznego

Ponieważ pogoda ostatnio nie rozpieszcza...Ciągle szaro i pochmurno a chciałoby się już słońca, ciepła, podmuchu lekkiego wietrzyku na twarzy. Zieleń od razu ma inny odcień i świat się wydaje weselszy. Więcej się chce, robota sprawniej idzie. Zaczęłam szukać słońca gdzie indziej. Piękne, żywe kolory jakie kojarzą mi się z późną wiosną i z latem. Szukam ich w ubraniach, w dodatkach, w jedzeniu. I wcinam barwne surówki, ubieram się w miętowe odcienie fotografuję słońce przebłyskujące zza chmur  i dziergam cytrynowe kolczyki :)



Powiedzcie, czy nie nastawiają Was optymistycznie takie kolory ? :)
A to moje kolczyki:

Dobranoc :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.