Dziś chciałam dodać jeszcze jedno zdjęcie :) Też takie trochę przypominające mi o tym czemu kiedyś poświęcałam bardzo dużo czasu i uwagi. Teraz robię to ale rzadziej. Paznokcie, a właściwie ich malowanie. Kiedy jadę na wakacje do rodzinnego miasta wszystkie ciocie, koleżanki cioć, kuzynki i koleżanki kuzynek a także dziewczyny kuzynów mają wymalowane paznokcie :) Czasami udaje mi się stworzyć coś tak fajnego, że robię zdjęcie. Więc tu paznokcie mojej cioci:
A tutaj link do paznokci jakie malowałam na początku, kiedy zaczynałam przygodę z malowaniem :) Miłego popołudnia :)
A tutaj link do paznokci jakie malowałam na początku, kiedy zaczynałam przygodę z malowaniem :) Miłego popołudnia :)


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.