Jestem ! Mój powrót do blogowego świata :) Trzeba mi wybaczyć tę nieobecność ale pomiędzy zajęciami domowymi, dzierganiem, klejeniem i pracą szkoda było mi marnować nieliczne słoneczne chwile, przed komputerem. Ale tęskniłam już za moim blogiem i cieszę się, że powrót mój będzie odznaczał się tak kolorowym postem :) Kiedyś obiecałam, że będą cukierkowe kolczyki w nowej odsłonie :) Trochę zmodyfikowałam pomysł, narobiłam hurtową ilość filcowych kwiatków wykończonych kokardkami i przyczepiłam do metalowych spinek "pyków". I tym sposobem moje lato obfitowało w nasycone kolory, wesołe motywy... Ja jestem w nich zakochana. Wyglądają tak:


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.