O mnie

Moje zdjęcie
Szczęśliwa posiadaczka dwóch wspaniałych rąk, które w duecie z kreatywnością potrafią działać cuda. Dziergają, szyją, kleją, wiercą, szlifują, tną, malują, rysują a w między czasie pomagają w codziennych obowiązkach. Jestem z nich dumna i z zadowoleniem chwalę się tym co wychodzi spod mojej ręki.

wtorek, 14 sierpnia 2012

Kwiaty we włosach... :)

Jestem ! Mój powrót do blogowego świata :) Trzeba mi wybaczyć tę nieobecność ale pomiędzy zajęciami domowymi, dzierganiem, klejeniem i pracą szkoda było mi marnować nieliczne słoneczne chwile, przed komputerem. Ale tęskniłam już za moim blogiem i cieszę się, że powrót mój będzie  odznaczał się tak kolorowym postem :) Kiedyś obiecałam, że będą cukierkowe kolczyki w nowej odsłonie :) Trochę zmodyfikowałam pomysł, narobiłam hurtową ilość filcowych kwiatków wykończonych kokardkami i przyczepiłam do metalowych spinek "pyków". I tym sposobem moje lato obfitowało w nasycone kolory, wesołe motywy... Ja jestem w nich zakochana. Wyglądają tak:





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.