O mnie

Moje zdjęcie
Szczęśliwa posiadaczka dwóch wspaniałych rąk, które w duecie z kreatywnością potrafią działać cuda. Dziergają, szyją, kleją, wiercą, szlifują, tną, malują, rysują a w między czasie pomagają w codziennych obowiązkach. Jestem z nich dumna i z zadowoleniem chwalę się tym co wychodzi spod mojej ręki.

poniedziałek, 11 czerwca 2012

Baby boom !!

Ostatnimi czasy zakopałam się pomiędzy kordonkami, wełną i szydełkami i dziergam. Cukierkowe kolczyki chwilowo poszły w odstawkę (ale to jeszcze nie jest ich koniec i powrócą w nowej odsłonie). Teraz ruszyła lawina czapeczek i bucików dla dzieci. Ktoś poprosił mnie o zrobienie jednej czapeczki dla córeczki i tak powstała pierwsza czapa.



Potem koleżanka powiedziała komuś, że robię takie czapeczki i poszło...Z każdą kolejną zamówień przybywało i przybywało. A to na czapeczkę, a to na kolejne poncho, a to na buciki, broszkę czy na szaliczek i tak schodziło. Ja dziergałam szydełkiem aż się kurzyło i pstrykałam zdjęcia ale na wstawianie już nie było czasu. Teraz muszę nadrobić zaległości bo wiem, że znowu czeka mnie szydełkomania a do tego jeszcze wcześniej wspomniane cukierkowe kolczyki w nowej odsłonie. Ah...no i zapomniałabym. Postaram się w następnym wpisie umieścić mały instruktarz wykonania bucików :) Niech i innym się przyda. Pozdrowionka i całusy :)) Puuuuchacz :)


                                                                A oto zdjęcia:







  
















Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.