O mnie

Moje zdjęcie
Szczęśliwa posiadaczka dwóch wspaniałych rąk, które w duecie z kreatywnością potrafią działać cuda. Dziergają, szyją, kleją, wiercą, szlifują, tną, malują, rysują a w między czasie pomagają w codziennych obowiązkach. Jestem z nich dumna i z zadowoleniem chwalę się tym co wychodzi spod mojej ręki.

czwartek, 30 sierpnia 2012

Imieninowo

Niedawno imieniny obchodziły panie o imieniu Patrycja. I ja mam kilka dobrych koleżanek o tym imieniu. Zwłaszcza jedną, z którą się spotykając zawsze wspominamy przygody z dzieciństwa. Miałyśmy taką paczkę. Ja, Paulina, Tereska i właśnie Patrycja. Całe wakacyjne dnie spędzałyśmy razem. Rowery, konie, noce w stajni na sianie, oglądanie gwiazd, wycieczki, wygłupy eh...Im starsze się robiłyśmy tym trudniej było wygospodarować tyle czasu co za dzieciaka na te wszystkie rzeczy. A potem doszły pierwsze miłości, czas przeznaczany komuś innemu, studia, praca i wszystkie inne sprawy jakie człowieka zaliczają do szufladki "dorosły". Dlatego teraz jak uda się nam w końcu spotkać wspominamy nasze szczeniackie przygody, śmiechu mamy co niemiara. Niedawno spotkałam się z Pauliną i ustaliłyśmy, że z okazji imienin zrobimy wspólnie dla Patrycji coś wyjątkowego. Padło na drewniane wieszaki. Organizacja kleju, pędzli, wieszaków, białej farby i lakieru do drewna a także serwetek poszła sprawnie. Jednego wieczoru wieszaki zostały pomalowane na biało. Potem przykleiłyśmy plakietki z imieniem. Wycięłyśmy serwetkowe kwiatuszki, polakierowałyśmy i po wyschnięciu przywiązałyśmy kokardki. I tak oto prezent dla Patrycji jest. Tylko nie wręczony jeszcze bo czekamy na odpowiednią chwilę :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.