O mnie

Moje zdjęcie
Szczęśliwa posiadaczka dwóch wspaniałych rąk, które w duecie z kreatywnością potrafią działać cuda. Dziergają, szyją, kleją, wiercą, szlifują, tną, malują, rysują a w między czasie pomagają w codziennych obowiązkach. Jestem z nich dumna i z zadowoleniem chwalę się tym co wychodzi spod mojej ręki.

niedziela, 11 marca 2012

Kurczaczki :)

Plan na najbliższy tydzień:
-poniedziałek i wtorek - szpital
-środa i czwartek - kontrola w Warszawie
-piątek - zaczynam pracę !! :D
A w między czasie trzeba załatwić sprawy urzędowe i medycynę pracy. Będzie trochę biegania i nie mam zielonego pojęcia czy znajdę czas na szydełko czy jakąś inną formę manualnego tworzenia :) Obiecuję jednak wycisnąć kilka cennych "minut" i podziergać między jednym a drugim badaniem :) Oczywiście efektami się podzielę :) A teraz chciałam pochwalić się prześlicznymi murzynkami-kurczaczkami, które moja mama zakupiła dziś w sklepiku :)




Smakowały tak, jak wyglądały :) No i jeszcze pochwalę się piątkowo-sobotnim zajęciem.





A teraz już dobranoc :) :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.