Plan na najbliższy tydzień:
-poniedziałek i wtorek - szpital
-środa i czwartek - kontrola w Warszawie
-piątek - zaczynam pracę !! :D
A w między czasie trzeba załatwić sprawy urzędowe i medycynę pracy. Będzie trochę biegania i nie mam zielonego pojęcia czy znajdę czas na szydełko czy jakąś inną formę manualnego tworzenia :) Obiecuję jednak wycisnąć kilka cennych "minut" i podziergać między jednym a drugim badaniem :) Oczywiście efektami się podzielę :) A teraz chciałam pochwalić się prześlicznymi murzynkami-kurczaczkami, które moja mama zakupiła dziś w sklepiku :)

Smakowały tak, jak wyglądały :) No i jeszcze pochwalę się piątkowo-sobotnim zajęciem.
A teraz już dobranoc :) :*
-poniedziałek i wtorek - szpital
-środa i czwartek - kontrola w Warszawie
-piątek - zaczynam pracę !! :D
A w między czasie trzeba załatwić sprawy urzędowe i medycynę pracy. Będzie trochę biegania i nie mam zielonego pojęcia czy znajdę czas na szydełko czy jakąś inną formę manualnego tworzenia :) Obiecuję jednak wycisnąć kilka cennych "minut" i podziergać między jednym a drugim badaniem :) Oczywiście efektami się podzielę :) A teraz chciałam pochwalić się prześlicznymi murzynkami-kurczaczkami, które moja mama zakupiła dziś w sklepiku :)
Smakowały tak, jak wyglądały :) No i jeszcze pochwalę się piątkowo-sobotnim zajęciem.
A teraz już dobranoc :) :*

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.