Proszę Państwa, uroczyście oświadczam, że prace nad ślubnym szalem dla panny młodej zostały zakończone. Szal został złożony w całość, udekorowany koronką i zapakowany w szary papier ozdobiony białymi serduszkami. Ponieważ przyspieszone tempo prac nad nim wykończyło mnie doszczętnie a na jutro kolejne plany, dziś nie jestem w stanie napisać już nic więcej jak to, że jestem totalnie zmęczona i po brzegi szczęśliwa. Że wyszło, że właścicielce się spodobało i że wygląda właśnie tak. Dobranoc :* :)))




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.