O mnie

Moje zdjęcie
Szczęśliwa posiadaczka dwóch wspaniałych rąk, które w duecie z kreatywnością potrafią działać cuda. Dziergają, szyją, kleją, wiercą, szlifują, tną, malują, rysują a w między czasie pomagają w codziennych obowiązkach. Jestem z nich dumna i z zadowoleniem chwalę się tym co wychodzi spod mojej ręki.

poniedziałek, 27 lutego 2012

Szydełkowo...


Dziś był strasznie szybki i zabiegany dzień. Ale była też mała chwila relaksu przy ciepłej herbacie i szydełku. Uwielbiam szydełkować. Od dziecka coś tam sobie plotłam ale w zeszłym roku mój zapał do szydełka nieoczekiwanie wybuchł i nabrał ogromnej prędkości. I tak "wprawiłam" rękę i oko i robię na szydełku przeróżne rzeczy. Szczerze mówiąc nie podobają mi się za bardzo jakieś koszyczki szydełkowe czy zwierzątka ale uwielbiam serwety, zazdroski i koroneczki. Teraz jestem na etapie tworzenia okrągłej serwety z materiału w kolorze ecru, wykończonej szydełkowymi kwiatami. Potrzebuję około 60 szydełkowych kwiatków. Mam z jakieś 40 ale już prezentują się imponująco.




Jak już cała serweta będzie zrobiona obiecuję dodać zdjęcie :)





 A teraz dobranoc, pchły na noc, karaluchy do poduchy a szczypawki do zabawki :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.