O mnie

Moje zdjęcie
Szczęśliwa posiadaczka dwóch wspaniałych rąk, które w duecie z kreatywnością potrafią działać cuda. Dziergają, szyją, kleją, wiercą, szlifują, tną, malują, rysują a w między czasie pomagają w codziennych obowiązkach. Jestem z nich dumna i z zadowoleniem chwalę się tym co wychodzi spod mojej ręki.

wtorek, 21 lutego 2012

Na dobry początek

Kiedyś wołali na mnie Puchacz. A więc jestem Puchacz i zaczynam swoją przygodę z blogiem. Bo tak bardzo mi się podobają blogi o ręcznych poczynaniach innych osób, bo już się nie mogę doczekać aż i ja będę mieć swój...No to mam :) Ostatni czas był dla mnie bardzo ciężki. Wykryto u mnie pewną przypadłość, która nieleczona w ciągu minionych kilku miesięcy powaliła mnie tak na nogi, że przez dłuższy okres czasu nie byłam w stanie za dużo tworzyć. Kiedy już zaczęłam się leczyć a owo leczenie przyniosło efekty, rzuciłam się w wir pracy i powstały malunki w jednym z zaprzyjaźnionych przedszkoli. Poszłam jak burza. Nie mogłam się doczekać kiedy wreszcie wpadnę do sali i wyczaruję dzieciakom bajkowe ściany. Udało się. Małe buźki zadowolone, tulą i głaskają mury więc i moja buźka też zadowolona :)





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.